Lazer Gösterisi

Lazer Gösterisi

Lazer gösterisi; bilgisayar destekli bir renkli ışık gösterisidir. İleri teknoloji lazer ekipmanları kullanılarak, istenilen yazı, şekil ve grafik, açık ve kapalı mekanlarda istenilen bir zemine yansıtılarak, gösteri yapılır.

Lazer gösterileri ile sürpriz organizasyonlarınıza renk katabilir, sıra dışı bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. Smyrna Organizasyon olarak eğitimli ve deneyimli teknik kadromuzla, lazer gösterileri gibi pro teknik hizmetlerimizi, profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Lazer Gösterisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Lazer gösterisi, ışık ve grafik çizim teknolojilerinin geliştirdiği bir pro teknik gösteridir. Vektörel tabanlı olarak hazırlanan yazı, grafik, şekil ve çizimler, belirlenen bir zemine yansıtılır. Bu mesafe 10 metreden 2000 metreye kadar olabilir. Yansıtılan zemin, bir boşluk olamaz. Kapalı mekanlarda istenilen her yere, açık alanlarda ise, bina, köprü gibi zeminlere istenilen grafik ya da yazı lazer gösterileri ile yansıtılır. Gökyüzünde lazer gösterisi efekti sunabilmek için de, profesyonel ekibimiz sis bombası kullanıyor, sis efektinin üzerinde lazer yansıtması yapıyorlar.

Lazer Gösterisi Ne Tür Organizasyonlarda Kullanılabilir?

Lazer gösterisi, sürpriz evlilik teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonu ve yıl dönümü organizasyonu gibi sürpriz etkinliklerde kullanılabilir.

Evlenme teklifi organizasyonlarında, romantik bir akşam yemeği organizasyonu gibi başlayan organizasyonu, lazer gösterileri ile daha heyecanlı hale getiriyoruz. Sevdiğiniz kişi, organizasyonun yalnızca bir akşam yemeği olduğunu düşünüyor, ta ki lazer gösterisi ile yansıtılan ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısını görene dek. Hatta bu sihirli cümlenin sonuna ekleyeceğimiz isimle organizasyonunuzu daha romantik ve anlamlı bir hale gelecek.

Evlilik yıl dönümü organizasyonlarında da lazer gösterileri ile organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. Eşinizle tanıştığınız ve evlendiğiniz tarihler gibi detaylar bu organizasyonda oldukça önemli.

Düğün organizasyonu gibi etkinliklerde de lazer gösterisi oldukça ilgi çekici bir etkinlik olarak sunuluyor. Organizasyon tarihi ve isimleriniz vektörel tabanlı olarak bilgisayar programlarında grafikerlerimiz tarafından hazırlanıyor. Belirlediğimiz bir mekana yansıtılıyor.

Doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerde de sürpriz bir lazer gösterisi ile sevdiklerinizin gönlünü fethedebilir, onlara unutamayacakları bir doğum günü hediyesi sunabilirsiniz.

Smyrna Organizasyon firması olarak, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, kaliteli bir hizmet veriyoruz. Lazer gösterileri, havai fişek gösterileri ve renkli ışık efektleri ile organizasyonlarınıza ihtişamlı bir atmosfer katıyoruz.

Daha Fazla Göster

Benzer Hizmetlerimiz

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı