Restoranda Evlilik Teklifi Paketi

Restoran Evlenme Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifinde profesyonel hizmet veren bir organizasyon firması olarak, romantik çiftlerimize profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Hem sıra dışı konseptlerimizle hem de uzun yıllardır bilinen klasik ama romantik evlilik teklifi paketlerimizle, bu özel gününüzü profesyonel bir şekilde planlıyoruz.

Smyrna Organizasyon firması olarak, İzmir ve Ege Bölgesi başta olmak züere, Türkiye’nin her yerinde evlilik teklifi organizasyon hizmetleri veriyoruz. Birinci sınıf lüks restoranlarla anlaşıyor, şık mekanlarda evlenme teklifi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Restoran Evlenme Teklifi Organizasyonu Konsepti

Lüks ve birinci sınıf restoranlarda adınıza rezervasyon yaptırıyoruz. Ana yemek, ara sıcak ve ara soğuklar, tatlı, meyve ve içecek gibi tüm detayların da bulunduğu akşam yemeği menünüzü de, tercihlerinize göre belirliyoruz.

Restorandaki masanızı, size özel bir şekilde süslüyoruz. Restoranın girişinde, kırmızı halı ve çiçek süslemelerle oluşturduğumuz yürüyüş yolu sizi bekliyor. Uçan balon, tül ve çiçek süslemeler, harfler ve yazılarla da özel bir alan hazırlıyoruz. Masanızı, şamdan, supla, çiçek süslemelerle süslüyoruz.

Romantik müziklerin fonda çaldığı, sevdiğinizle baş başa bir akşam yemeği yiyebileceğiniz organizasyon için çeşitli alternatif sürprizler de sunuyoruz.

Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu Alternatif Sürprizlerimiz

Romantik evlenme teklifinize, yemek organizasyonuna ek olarak, çeşitli alternatif sürprizlerimizi de ekleyebilirsiniz. Eş adayınızı çok şaşırtacak bir sürü alternatif hizmetimiz de var.

  • Özel Araçla Transfer Hizmeti : Lüks transfer araçlarımızla, eş adayınızı evinden, iş yerinden veya bulunduğu yerden alıyoruz. Organizasyonun gerçekleşeceği mekana getiriyor, organizasyon sonunda da özel transfer hizmeti veryoruz.
  • Palyaço ile Hediye Servisi : Sevimli palyaçomuz ile eş adayınızı şaşırtacak bir sürpriz hazırlıyoruz. Sevdiğiniz kişinin iş yerine ya da evine, organizasyondan önce, uçan balon ve hediye servisi yapıyoruz. Sevdiğinize iletmek istediğiniz notları da palyaçolarımızla iletiyoruz. Akşam gerçekleşecek olan organizasyonla ilgili küçük ipuçları veriyoruz.
  • Lazer Gösterisi : Restoranın manzaralı masasında yemeğinizi yerken, sizinle iletişim halinde oluyoruz. Ansızın, manzaranızda lazer gösterisi ile isimleriniz beliriyor. Ya da sormak istediğiniz o önemli soruyu, lazer gösterisi ile soruyoruz eş adayınıza. ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısı ile sevdiğinizi büyük şoka uğratıyor, romantik bir sürpriz hazırlıyoruz.
Daha Fazla Göster

Benzer Hizmetlerimiz

Başa dön tuşu
Kapalı