Uçan Balon Servisi

Uçan Balon Servisi

Her türlü organizasyonun vazgeçilmez süsleme ekipmanlarından biri olan uçan balonları, süsleme hizmetlerimizin dışında uçan balon servisi hizmetlerimizle de birleştiriyoruz.

Uçan Balon Nedir?

Uçan balon; çeşitli boyutlardaki, şekillerdeki ve renklerdeki balonların helyum gazıyla doldurularak şişirilmesidir. Helyum gazı, yanıcı ve yakıcı olmayan, insan sağlığına da herhangi bir etkisi bulunmayan bir gazdır. Balonlar helyum gazı ile doldurulduğunda, kapalı ortamlarda tavana yükselir, açık havada ise gökyüzüne salınarak hoş bir görüntü verir. Süsleme amaçlı olarak kullanıldıklarında, ortamda sabit bulunan objelere rafyalar ile bağlanarak sabit kalması sağlanır.

Uçan Balon Servisi Nedir?

Uçan balonlar, yalnızca çocukları değil, biz yetişkinleri de mutlu eden ve heyecanlandıran eğlenceli balonlardır. Süsleme hizmeti dışında, sürpriz hediye sunumu olarak da uçan balonlar tercih edilir.

Uçan balon servisi hizmetini dilerseniz sivil animatörlerimiz gerçekleştirebilir, dilerseniz de profesyonel palyaçolarımız. Servisi yapacak olan animatörlerimiz, sizin belirlediğiniz tarih ve saatte, sürpriz yapmak istediğiniz kişinin evini ya da iş yerini rengarenk uçan balonlarla ziyaret edecekler ve sizin notunuzu iletecekler.

Uçan Balon Servisi Ne Tür Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu ve kutlama organizasyonları gibi etkinliklerde uçan balon servisleri ile sıra dışı sürprizler yapabilirsiniz.

Örneğin; sevdiğinize sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu planlıyorsunuz. Teknede, restoranda, kumsalda veya sinemada düzenleyeceğiniz sürpriz organizasyonu sevdiğinize duyurmanın çok eğlenceli bir yolu var : Palyaço ile uçan balon servisi. Organizasyon öncesi sevdiğinizin iş yeri adresi veya ev adresine rengarenk uçan balonlarla giden palyaçomuz, size ait notlarla çeşitli muziplikler yapacak. Akşam gerçekleşecek olan sürpriz organizasyonu şifreli bir şekilde eş adayınıza anlatacak. Saat başı gerçekleşecek olan ziyarette her bir uçan balona bağlı bir hediye ya da size ait notlar olabilir.

Evlilik teklifi organizasyonlarında olduğu gibi, doğum günü organizasyonu ya da yıl dönümü organizasyonu gibi etkinliklerde de, sevdiklerinize uçan balon hediyeleriyle sürpriz yapabilirsiniz.

Ayrıca, yeni bir işe başlayan sevdiklerinizi de sürpriz uçan balon hediyeleriyle mutlu edebilir, şaşırtabilirsiniz.

Smyrna Organizasyon firması olarak sevdiklerinize yapmak istediğiniz eğlenceli sürprizler için farklı alternatifler sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla verdiğimiz hizmetlerimizde, uzun yıllar boyu edindiğimiz organizasyon tecrübemize güveniyoruz. Yalnızca İzmir’de değil, Türkiye’nin her yerinde organizasyon ve animasyon hizmetleri veriyoruz.

Daha Fazla Göster

Benzer Hizmetlerimiz

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı