Yer Volkanı Gösterisi

Yer Volkanı Gösterisi

Yer volkanı gösterisi, soğuk ateş görseli veren pro teknik ürünlerle yapılan bir anlık efekt gösterisidir. Eğlence organizasyonlarında, sahne etkinliklerinde, ihtişamı ve heyecanı artırmak amacıyla sıklıkla kullanılır ve tercih edilirler.

Yer Volkanı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Yer volkanı bir pro teknik üründür. Yanma sürelerine, şekillerine göre ve kullanım alanlarına göre çeşitleri vardır. Yer volkanları iç mekan ve dış mekan volkanları olmak üzere ikiye ayılırlar. İç mekan yer volkanları, kapalı alanlarda da kullanılabilen, dumansız ve kokusuz yer volkanlarıdır. Ancak biz Smyrna Organizasyon firması olarak, dış mekanlarda da iç mekan yer volkanlarını tercih ediyoruz.

Silindir ve konik yer volkanları arasında da efekt farklılıkları vardır. Silindir volkanlar bir anda yükselip, yavaş yavaş alçalan bir soğuk ateş kıvılcımı verir. Konik volkanlarda ise soğuk ateş, yavaş yavaş en yukarıya kadar çıkar ve bir anda aşağıya inerek söner. Organizasyonda kullanılacak alana göre de, kullanacağımız yer volkanlarının sürelerini belirliyoruz. Örneğin, çok uzun bir yürüyüş yolunda kullanılacak yer volkanları ile nispeten daha kısa bir yürüyüş yolunda kullanacağımız yer volkanlarını, yanma sürelerine göre belirlemekteyiz.

Yer volkanları, fitil yöntemiyle ateşlenen ve elektronik uzaktan kumanda ile ateşlenen volkanlar olarak da ikiye ayrılmakta. Bizler, elektronik bir sistem kullanarak, uzaktan kumanda ile ateşleme yöntemini tercih ediyor ve organizasyonlarda uyguluyoruz.

Organizasyonlarda kullandığımız yer volkanları, soğuk ateş ile kıvılcım görseli oluştururlar. İnsan ve çevre sağlına herhangi olumsuz bir etkisi yoktur.

Evlilik Teklifi Organizasyonlarında Yer Volkanı Gösterisi

Yer volkanları, organizasyonlara heyecan ve ihtişam katmanın en kolay ve uygun maliyetli yolu. Yer volkanlarının anlık efektleriyle, organizasyonlarınıza renk katabilir, sürpriz yapacağınız kişinin kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyonlarının çeşitli anlarında, yer volkan gösterisi ile ihtişamın daha çok artmasını sağlıyoruz. Örneğin; birçok evlilik teklifi paketimizde, yürüyüş yolunda yer volkanları kullanıyoruz. Siz eş adayınızla kırmızı halıda yürürken, yer volkanlarının adımlarınızla ve müzikle senkronize bir şekilde ateşlenmesini sağlıyoruz. Ayrıca, diz çökme anı, şampanya patlatma anı, ilk dans gibi önemli olaylarda da, yer volkanı gösterisi yaparak, o anları coşkulu bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz.

Daha Fazla Göster

Benzer Hizmetlerimiz

Başa dön tuşu
Kapalı